Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

Reference klientů

"Spolupráce naší stavební společnosti s pojišťovací makléřskou společnosti Profi POMA s.r.o. funguje výborně již dlouhá léta. Profi POMA je pro nás spolehlivým partnerem, který stojí na naší straně a poskytuje nám profesionální služby v oblasti pojištění.

Působíme na trhu již více než 25 let, Za tuto dobu jsme měli možnost si ověřit a vyzkoušet řešení škodních událostí. V těchto případech nás Profi POMA profesionálně zastupovala a hájila aktivně naše zájmy."

Ing. Radim Martínek
finanční ředitel
VCES a.s.

Referenční dopis

"Společnost Profi POMA je dlouholetým dodavatelem služeb v oblasti pojišťovnictví pro naši společnost USSPA, s.r.o.

Naše společnost USSPA, s.r.o., byla vždy maximálně spokojena s přístupem, realizací a uplatňovaním veškerých služeb dodávaných společností Profi POMA s.r.o."

Ing. Jan Kadlec
jednatel
USSPA, s.r.o.

Referenční dopis

"Jsme rádi, že jsme před několika lety uzavřeli spolupráci se společností Profi POMA s.r.o., která nám zajišťuje veškerou agentu ohledně pojištění. Servis služeb je na vysoké profesionální úrovni a vážím si absolutní profesionality, vstřícného a slulšného jednání zodpovědných osob a rychlého řešení veškeré problematiky, hlavně vysokého nasazení při řešení pojistných událostí ve prospěch naší obce."

Pavel Šisler 
starosta
Obec Dolní Dobrouč

Referenční dopis

"Rád bych tímto poděkoval společnosti Profi POMA, za servis služeb, který je skutečně na vysoké profesionální úrovni. Veškerou agendu pro nás zajišťujě již více jak 18 roků. Hluboce si vážím absolutní profesionality, vstřícného a slušného jednání zodpovědných osob, rychlého řešení veškeré problematiky a řešení pojistných událostí."

Jiří Mannel
majitel společnosti
KOVOMANNEL

Referenční dopis

"Služby poskytované makléřskou společností Profi POMA s.r.o. jsou na vysoce profesionální úrovni. Velice si vážíme vstřícného a slušného jednání zodpovědných osob a rychlého řešení veškerých potřeb. Měli jsme možnost zjistit jejich profesionalitu i při řešení pojistných událostí, se kterou jsme byli velice spokojeni."

Kristýna Míková
jednatelka firmy
KOVO Mík s.r.o.

Referenční dopis

"Díky Profi POMA, naše společnost dosáhla výrazného zkvalitenění podmínek pojištění za současného snížení nákladů a pracnosti. Za přidanou hodnotu a neméně důležité pokládám i nadprůměrné nasazení a osobní přístup k řešení škodných událostí, ve kterém společnost Profi POMA s.r.o. nemá na našem trhu zřejmě konkurenci."

Helena Brandejsová
jednatelka společnosti
Josef Strnad, spol. s r.o., výroba usní Solnice

Referenční dopis

"Díky pojišťovací makléřské společnosti Profi POMA s.r.o. jsme dosáhli výrazného zkvalitnění podmínek pojištění za současného snížení nákladů a pracnosti. Za přidanou hodnotu a neméně důležité pokládám i nadprůměrné nasazení a osobní přístup managementu Profi POMA k řešení všech problémů s pojištěním a vzniklými škodami."

Jiří Mannel
jednatel společnosti
MANNTECO s.r.o.

Referenční dopis

"V porovnání s ostatními makléřskými pojišťovacími společnostmi vynikiáte svým profesionálním přístupem, vstřícností, odbornou erudicí a slušným chováním všech Vašich pracovníků. Rychlost, pochopení a důstojnost Vašeho přístupu k řešení problémů a potřeb je Vaší příkladnou předností.

Přeji vám proto do budoucna mnoho dlaších spokojených zákazníků a s Vaším dovolením Vás budeme vždy a všuce pro Vaši neokázalou profesionalitu doporušovat."

JUDr. Milan Slezák
jednatel
Městský bytový podnik Lanškroun, s.r.o.

Referenční dopis

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

Profi POMA s.r.o.
Příkopy 99
562 01  Ústí nad Orlicí 1

profipoma@profipoma.cz
+420 465 525 443