Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

O společnosti

Profi POMA s.r.o. patří mezi nejvýznamnější pojišťovací zprostředkovatele na našem trhu.

Našim klientům poskytujeme nadstandardní služby v oblasti pojištění již od roku 1995. Vybudovali jsme tým profesionálů s dlouholetou praxí ve všech odvětvích průmyslového, podnikatelského, životního a občanského pojištění, kteří hájí vaše pojistné zájmy. Jejich úkolem je doporučit Vám kvalitní ochranu před následky nehod či jiných nepříznivých pojistných událostí, být Vám plně k dispozici pro změny v pojistné ochraně a  pomáhat s řešením pojistné události.

Jsme tým zkušených odborníků s praxí v pojišťovnictví již od roku 1991 u profesně nejstaršího kolegy a od roku 2001 u profesně nejmladší kolegyně.

Neustále sledujeme pojistný trh, porovnáváme nabídky jednotlivých pojišťoven, jejich přístup ke klientovi a postoj při likvidaci pojistných událostí. Na veškeré změny okamžitě reagujeme.

Díky členství v RENOMIA NETWORK, nejsilnější a nejkvalitnější síti pojišťovacích zprostředkovatelů v ČR, jsme pro Vás získali výhody silného profesionálního zázemí pro vyjednání nejlepších podmínek pro pojištění a úspěšného pojistného plnění pojistných událostí.

Jsme připraveni převzít Vaše zastupování ve vyjednávání v oblasti firemního pojištění a uskutečníme výběrové řízení na komplexní pojistný program Vašeho podniku. Jako specialisté řízení rizik a zprostředkovatelé pojištění Vám pomůžeme vybrat vhodné pojištění a navrhneme preventivní opatření k omezení rizik.

Pomůžeme Vám ale i v oblasti životního pojištění a pojištění soukromého majetku.

Každému klientovi připravujeme na míru nabídku nejvhodnějšího rozsahu pojištění za nejlepší cenu. Našim cílem byl vždy spokojený zákazník.

Můžete nás také navštívit každé pondělí, středu a pátek v naší kanceláři, která je přímo v centru Ústí nad Orlicí, kde Vás rádi přivítáme a poskytneme Vám veškeré informace.

Vynakládáme značné úsilí k dosažení spokojenosti našich klientů. Proto své klienty i zájemce o naše služby informujeme, pomáháme jim při identifikaci rizik a vzděláváme je.

Jsme si plně vědomi, že mnohé odborné termíny nejsou pro laika zcela srozumitelné a že velká část odborných výkladů a doporučení opustí Vaši mysl do hodiny po jednání. Je to pochopitelné, a proto jsme zde my, profesionálně deformovaní lidé, kteří se postarají o Vaše pojištění od A do Z.


Krédo společnosti

Jsme na Vaší straně a hájíme Vaše zájmy.

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

Profi POMA s.r.o.
Příkopy 99
562 01  Ústí nad Orlicí 1

profipoma@profipoma.cz
+420 465 525 443